Anasayfa
Hakkımızda
Ürünler
foto galeri
İletişim
Hakkımızda
"GÜVEN" markasıyla 1955 yılından, "HUZUR" markasıyla da 1980 yılından beri sektörün içinde olan firmamız, bu deneyimini güncel ısı ve metal eşya sektörüne taşıyıp, 1992 yılında Mürsan adını alarak şirketleşmiş, Eskişehir Baksan Sanayi Sitesi'nde faaliyete başlamıştır..Üretimini LPG radyant brülör, soba ve kuzine üzerine sürdüen Mürsan Metal Ürünleri San. veTic. Ltd. Şti., 1995 yılında Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'ndeki tesislerine geçmiştir.Halen EOSB 10. caddede üretimine devam eden firma, LPG radyant brülörün yanı sıra soba, kuzine ve metal parça üretimine devam etmektedir.

Firmamız 8.800 m2 açık alan üzerine kurulu, 3200 m2  kapalı alanda, yılda 250.000 adet radyant soba brülörü, 250.000  adet elektrik sayacı aksam ve parçaları, 2.000.000  adet otomotiv parçası olmak üzere metalleri presleme ve şekillendirme konularında faaliyet göstermektedir.

"Kaliteyi Yaşatma" politikasını benimseyip, bu politika doğrultusunda üretimini sürdüren firmamız; kalite anlayışı, işinde uzman personel ve disiplinli çalışmasıyla kendi sektöründe sağlam bir yer edinmiştir.

MÜRSAN METAL ÜRÜNLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

mursanmetal.com
All Right Reserved
Click here for English text